GregJak

GregJak

Z wykształcenia nauczyciel i trener, z zawodu menedżer IT. Uwielbia jazdę na motocyklu i dalekie wyprawy. Zdecydowanie miłośnik asfaltu i wygodnej kanapy. Zawsze przygotowany na różne warunki, w kufrach wozi tyle gratów, że w każdej chwili może ruszyć na drugi koniec Europy.

wtorek, 09 listopad 2021 08:42

Złota polska jesień i radzieccy kosmonauci

(Przeczytasz w: 3 - 5 minut)

Motocykliści są prawdopodobnie jedną z grup najczęściej odwiedzających serwisy pogodowe i sprawdzających aktualne prognozy. No cóż, przynajmniej ja należę do takich osób, a częstotliwość klikania na tych stronach rośnie u mnie przed weekendami.

wtorek, 31 sierpień 2021 14:32

Kierunek: Bobolice

(Przeczytasz w: 2 - 3 minut)

Lato w tym roku postanowiło zrobić wszystkim psikusa i skończyć się przedwcześnie, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. Kiepską i deszczową pogodą z końca sierpnia można by obdzielić niejeden jesienny miesiąc. W takiej sytuacji „okienka pogodowe” są wspaniałą i długo wyczekiwaną okazją, żeby gdzieś się ruszyć, pojechać i naładować akumulatory.

czwartek, 17 czerwiec 2021 07:35

Motopiknik fanów Hondy Deauville

(Przeczytasz w: 3 - 6 minut)

W miniony weekend miałem okazję przeżyć wspaniałą przygodę, zobaczyć kilka ciekawych miejsc, zawrzeć wiele nowych znajomości, a przede wszystkim nakręcić przeszło 1100 km na motocyklu. W sumie to nie wiem, który z tych elementów był najważniejszy… Chyba żaden z osobna, a właśnie połączenie tego wszystkiego razem sprawiło, że był to niezapomniany weekend.

czwartek, 27 maj 2021 11:46

Kulikowisko oczami Grzegorza

(Przeczytasz w: 2 - 3 minut)

W ostatni weekend szkoliliśmy się na torze w Radomiu. Szkolenie, które chyba wszyscy znają, prowadzone przez Tomka Kulika. Słynne Kulikowisko. Jeden z uczestnikow szkolenia, członek naszej ekipy, Grzegorz, napisał swoją relację z tego wydarzenia. Co więcej zmontował swój film. Zapraszamy.