środa, 28 lipiec 2021 11:52

Problem? Rozwiązany!

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
(Przeczytasz w: 1 - 2 minut)

Niesamowite! Znalazł prostsze rozwiązanie! Tapicerzy (tapicerowie?) go nienawidzą! Zobacz jak w prosty sposób zaoszczędzić kilkaset złotych! KLIKNIJ KONIECZNIE!

 A teraz gdy mam już Waszą uwagę, to kilka słów wstępu.

Już jutro z MotoMiśkami ruszamy na wakacyjny wyjazd. Długo planowany, długo wyczekiwany. Wreszcie, tfu tfu, dojdzie do skutku. Ruszamy skoro świt i kierujemy się na północ. Plan imprezy zakłada objazdówkę, w sumie 1500 km w 4 dni.

Jedziemy z Krakowa przez Skałę i Włoszczową na Grunwald. Kolejny dzień to przelot malowniczą trasą Olsztynek - Pisz - Giżycko. Trzeciego dnia planujemy odwiedzić trójstyk granic Polska/Rosja/Litwa oraz wiadukty w Stańczykach aby potem przez Puszczę Białowieską wrócić do Warszawy. Niedziela, dzień odpoczynku, który dla nas oznacza powrót późnym wieczorem do domu.

Planujemy zwiedzić Żelazową Wolę oraz bunkry w Mamerkach, będziemy uczestniczyli w obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Jak widzicie grafik mocno napięty, ale do zrobienia. Jedziemy w 5 maszyn: Honda Deauville, Benelli TRK 502X, Yamaha FJR 1300, Yamaha MT-07 oraz mój niezawodny rumak czyli Yamaha TDM 850.

Bądźcie z nami na Facbooku i Instagramie, gdzie zamieszczał będę co ładniejsze zdjęcia z wyjazdu. Natomiast szersze relacje z każdego dnia wycieczki pojawią się tutaj trochę później, gdy już odsapniemy i zbierzemy do kupy nasze przeżycia i wspomnienia.

Trasa przejazdu będzie wyglądała tak:

Warto dodać, że wyjazd ten jest elementem przygotowań do Projektu Gibraltar oraz jest częścią Projektu Europa. O obu napiszę trochę więcej po powrocie.

Trzymajcie kciuki!

 

P.S.

Aaaa, a co z tą kanapą? Ano nic. Motocykl uznał, że dzień przed wyjazdem to najlepszy czas aby 26 letnia kanapa się rozpadła. Trzeba więc rzeźbić na szybko tym co się ma pod ręką. - Trzeba sobie radzić - rzekł kiedyś starożytny góral wiążąc buta dżdżownicą.

Srebrna taśma "duckt tape" i metodą na wujka MacGyvera motocykl został ztuningowany. Niestety czarnej nie było, ale tak też pasuje kolorystycznie :D

Do zobaczenia po powrocie.

Czytany 1729 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 lipiec 2021 12:43
Dział: Aktualności
Urso Branco

Z wykształcenia technik informatyk i pedagog. Z zawodu instruktor nauki jazdy. Fascynat doskonalenia techniki jazdy. Posiada uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii A, B, B+E, C, C+E, D, D+E oraz uprawnienia do szkolenia kandydatów na kierowców kategorii A i B. Instruktor w Szkole Motocyklowej MotoNiedźwiedź.